• 042 202 774
  • info@realinvest.al
Array ( [0] => Array ( [ID] => 18502 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 5 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1+ Verande tek Komuna e Parisit 103m2 me 1600Euro/m2! Apartmenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me punime shume cilesore te vitit 2019, me fasade te ventiluar dhe cilesi te larte ndertimi. Apartamenti ka pozicion jug lindje dhe ka nje hapesire te shfrytezueshme te organizuar ne nje ambient gatimi, nje sallon , nje dhome gjumi, nje tualet me dritare si dhe nje verande. Cmimi eshte 1600 Euro/m2 i diskutueshem! Per me shume detaje kontaktoni Tean +355695562905[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 24131 [GrossArea] => [LivingRooms] => 1 [Views] => 2 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1+ Verande tek Komuna e Parisit 103m2 me 1600Euro/m2![/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 8128cb28-ee7a-dcdd-70b2-bab22b2c3ef9 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 160000.00 [Address] => Komuna e Parisit [Reference] => 672 [CreateDate] => 2019-06-18 14:37:52 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [1] => Array ( [ID] => 18501 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - 7/4 Unaza e Re, Fabrika e Miellit, ish-Fusha e Avi [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1 , 123 m2 , 67650 euro ne Astir . Apartamenti ndodhet fare prane me rrugen kryesore dhe me drejtim Lindje -Perendim . Eshte ne nje pallat te viteve te fundit. I organizuar ne dy dhoma gjumi te medha si dhe nje soxhiorno me nje hapesire te bollshme . Ka dy koridore shpendares dhe dy banjo . Punimet jane cilesore. Ka nje ballkon te madh ne te cilin hyet nga te dy dhomat e gjumit. Cmimi eshte okazion me 550 euro m2 [/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 115.00000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 24121 [GrossArea] => 123.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 2 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1 , 123 m2 , 67650 euro ne Astir .[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 7958e2d4-a1c6-4bea-9ffb-95b29773cab3 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 67650.00 [Address] => Prane Bar Universal [Reference] => 671 [CreateDate] => 2019-06-18 13:29:31 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [2] => Array ( [ID] => 18500 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 3 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1+2 tualete , 105,68 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! Objekti ndodhet ne rrugen "Kongresi i Manastirit".Kompleksi ofron punime cilesore si fasada e ventiluar e cila mbron ndaj të gjitha kushteve të klimaterike,rregullon nivelin e lagështirës,izolim akustik etj.Apartamenti ndodhet ne katin e trete. Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi (njera me ballkon) ,1 dhome ndenje me ballkon + ambjent gatimi dhe 2 tualete.Ka nje siperfaqe prej 105.68 m2.Shitet me 800 euro m2 i diskutueshem.Punimet perfundojne ne Qershor te 2020.[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 24119 [GrossArea] => 105.68000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 0 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1+2 tualete , 105,68 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! [/SQ-AL] [Format] => .JPG [UID] => 7f8745f0-9e4f-5a00-f8cb-fd493d2792e3 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 84544.00 [Address] => Rruga Kongresi i Manastirit [Reference] => 670 [CreateDate] => 2019-06-18 13:23:46 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [3] => Array ( [ID] => 18499 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 3 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1, 96,02 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! Objekti ndodhet ne rrugen "Kongresi i Manastirit".Kompleksi ofron punime cilesore si fasada e ventiluar e cila mbron ndaj të gjitha kushteve të klimaterike,rregullon nivelin e lagështirës,izolim akustik etj.Apartamenti ndodhet ne katin e peste. Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje + ambjent gatimi dhe 1 tualet.Ka nje siperfaqe prej 96.02 m2.Shitet me 800 euro m2 i diskutueshem.Punimet perfundojne ne Qershor te 2020.[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 24115 [GrossArea] => 96.02000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 0 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 , 96,02 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! [/SQ-AL] [Format] => .JPG [UID] => 38f24422-3126-3494-f39f-3937dd5a46fc [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 76816.00 [Address] => Rruga Kongresi i Manastirit [Reference] => 669 [CreateDate] => 2019-06-18 13:21:13 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [4] => Array ( [ID] => 18498 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 3 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1+2 tualete , 102,81 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! Objekti ndodhet ne rrugen "Kongresi i Manastirit".Kompleksi ofron punime cilesore si fasada e ventiluar e cila mbron ndaj të gjitha kushteve të klimaterike,rregullon nivelin e lagështirës,izolim akustik etj.Apartamenti ndodhet ne katin e katert. Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje me ballkon + ambjent gatimi dhe 2 tualete.Ka nje siperfaqe prej 102,81 m2.Shitet me 800 euro m2 i diskutueshem.Punimet perfundojne ne Qershor te 2020.[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 24113 [GrossArea] => 102.81000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 0 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1+2 tualete , 102,81 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! [/SQ-AL] [Format] => .JPG [UID] => 5f77a0f1-91d4-1e81-5470-17c37bfcd5c1 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 82248.00 [Address] => Rruga Kongresi i Manastirit [Reference] => 668 [CreateDate] => 2019-06-18 13:17:37 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [5] => Array ( [ID] => 18497 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 3 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1 ,65,43 , m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! Objekti ndodhet ne rrugen "Kongresi i Manastirit".Kompleksi ofron punime cilesore si fasada e ventiluar e cila mbron ndaj të gjitha kushteve të klimaterike,rregullon nivelin e lagështirës,izolim akustik etj.Apartamenti ndodhet ne katin e trete. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 dhome gjumi qe lidhet me dhomen e ndenjes dhe 1 tualet.Ka nje siperfaqe prej 65,43 m2.Shitet me 800 euro m2 i diskutueshem.Punimet perfundojne ne Qershor te 2020.[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 24110 [GrossArea] => 65.43000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 0 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1 , 65,43 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! [/SQ-AL] [Format] => .JPG [UID] => f3a02a79-093e-07b6-d4ad-fb1233d209f0 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 52344.00 [Address] => Rruga Kongresi i Manastirit [Reference] => 667 [CreateDate] => 2019-06-18 13:14:07 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) )

Gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave

Çfare po kerkoni?

Apartamente

Apartamente dhe shtepi banimi te madhesise qe deshironi me qira dhe shitje .

Zyre

Ambientet e gatshme janë të përshtatshme për qira dhe shitje zyre.

Dyqan

Ambjente me qira dhe shitje per dyqane, ristorante, bar-e, dhe sherbime te tjera .

Komercial

 Biznese – shitje dhe qira per ambjente biznesi si kapanone, fabrika, godina te medha, gjithashtu shitje aktivitetesh si palestra, locale, call center, pajisje per robaqepsi  etj

Blog

Si te blej shtepi?

Përcaktoni buxhetin Kjo eshte vendimarrrje shume e rendesishme ne blerjen e shtepise pasi ju jep n

Me shume

PER SA KOHE BLIHET NJE SHTEPI? SHQIPERI-VENDE TE TJERA

Shqiperia nga vendet me banesat me te shtrenjta ne bote per kohen e blerjes se saj krahasuar me te a

Me shume

A do rriten çmimet e apartamenteve në 2019?

Arsyeja kryesore për rritjen e sektorit të ndërtimit rezidencial është kërkesa dhe planet urba

Me shume

Ne ndihmojmë njerëzit dhe shtëpitë të gjejnë njëri-tjetrin

Gjej shtepine