• 042 202 774
  • info@realinvest.al
Array ( [0] => Array ( [ID] => 18412 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 7 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 70m2, 55000 euro, me hipoteke, i arreduar te 21 Dhjetori! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati me tulla te kuqe. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte me orientim lindje-perendim dhe shitet pjeserisht i arreduar. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905 [/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 23603 [GrossArea] => 70.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 13 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 70m2, 55000 euro, me hipoteke, i arreduar te 21 Dhjetori![/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 23f9433f-7360-2646-3957-a27213d864ab [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 55000.00 [Address] => 21 Dhjetori [Reference] => 582 [CreateDate] => 2019-05-18 10:13:22 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [1] => Array ( [ID] => 18411 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 6 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 190m2, 85000 euro, me hipoteke, i arreduar ne Yzberisht! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 verande. Apartmenti ka dhe nje verande prej 100 m2 te shfrytezueshme per te ndertuar edhe dhoma te tjera, me hipoteke. Cmimi eshte okazion per metrat katrore te apartamentit me 450 Euro/metri. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate jo te fundit, te nje pallati te ri. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte me orientim jug -perendim dhe shitet pjeserisht i arreduar. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 83.00000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 23583 [GrossArea] => 190.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 10 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 190m2, 85000 euro, me hipoteke, i arreduar ne Yzberisht! [/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => aca46ffe-c697-76af-35ec-fc7213f55849 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 85000.00 [Address] => Yzberisht [Reference] => 581 [CreateDate] => 2019-05-16 13:50:09 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [2] => Array ( [ID] => 18410 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 7 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 95 m2, 69 350 euro, tek Golden Park ! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon + ambjent gatimi me ballkon , 1 dhome gjumi ,1 dhome gjumi femijesh, 1 koridor shperndares, 1 tualet. Zona ku ndodhet apartament eshte shume prane rrethrrotullimit tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate. Zona i ka te gjitha facilitetet si shkolla, supermarkete etj. Apartamenti eshte me orientim jug. Per nje vizite ne prone kontakto: +355 67 69 59 395[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 23575 [GrossArea] => 95.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 7 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 95 m2, me 730 euro/m2 , tek Golden Park ! [/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 3a8a3abf-d232-448f-b86a-6113b634d5a5 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 69350.00 [Address] => [Reference] => 580 [CreateDate] => 2019-05-16 13:31:02 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [3] => Array ( [ID] => 18408 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 7 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 110 m2, 75 000 euro, tek Golden Park ! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon + ambjent gatimi me ballkon , 1 dhome gjumi me ballkon, dhome gjumi femijesh me dritare, 1 koridor shperndares, 1 tualet me dritare. Zona ku ndodhet apartament eshte shume prane rrethrrotullimit tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert. Zona i ka te gjitha facilitetet si shkolla, supermarkete etj. Apartamenti ka mundesi blerje nepermjet Bankes Credins. Apartamenti eshte me orientim jug. Per nje vizite ne prone kontakto: +355 67 69 59 395 [/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 23561 [GrossArea] => 109.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 9 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 110 m2, 75 000 euro, tek Golden Park ! [/SQ-AL] [Format] => .JPG [UID] => 0d57fd28-ed4f-2797-b3db-61dec326bb1d [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 75000.00 [Address] => [Reference] => 578 [CreateDate] => 2019-05-16 11:05:47 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [4] => Array ( [ID] => 18406 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 4 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 36000 euro, me hipoteke ne Allias! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues prane katrorit. Apartamenti eshte totalisht i rikonstrukturuar dhe i organizuar ne: 1 sallon+guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 koridor shperndares. Apartamenti ndodhet ne nje lagje komplet te rrethuar me gjelberim, ne nje pallat te mirembajtur dhe me orientim lindje. Preferohet vetem me leke Cash. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten :+355 69 37 41 078[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 23548 [GrossArea] => 55.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 58 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 36000 euro, me hipoteke ne Allias![/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => f7d364b5-5593-5800-6ab3-2c457a329d83 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 36000.00 [Address] => Allias [Reference] => 576 [CreateDate] => 2019-05-15 09:39:38 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [5] => Array ( [ID] => 18405 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 2 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 3+1, 80 m2 , 81000 euro me hipoteke tek Rruga e Elbasanit ! Apartamenti ndodhet prane Mullirit te Vjeter ne katin e pare te nje pallati ekzistues. I organizuar ne: 2 dhoma gjumi , 1 sallon, 1 koridor shperndares dhe 1 tualet. Ka mundesi edhe per tu perdorur si biznes privat. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355693741078[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 3 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 23538 [GrossArea] => 80.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 46 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 3+1, 80 m2 , 81000 euro me hipoteke tek Rruga e Elbasanit ![/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => d6a83ccd-022a-e762-bb2a-3a0a15b3bef1 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 81000.00 [Address] => Rruga e Elbasanit [Reference] => 575 [CreateDate] => 2019-05-14 13:06:41 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) )

Find Your Dream Home

What are you looking for?

Apartments

Apartments and residences of the size you want for rent and sale.

Office

Ready-made environments are suitable for office rental and sale.

Shop

Rental and sales premises for shops, restaurants, bars, and other services.

Commercial

  Businesses - sale and lease for business premises like kapanons, factories, large buildings, as well as sale of activities such as gyms, locales, call centers, barefoot equipment etc.

Blog

How to buy a home?

Determine the Budget This is a very important decision on buying a home after giving you a precise o

More

FOR WHEN A HOUSE HAVE BEEN CLOSED? ALBANIA-OTHER PLACES

Albania from the countries with the most expensive housing in the world for the time of its purchase

More

Will the apartment prices rise in 2019?

The main reason for the growth of the residential construction sector is the demand and urban plans

More

We help people and homes find each other

Find Home