• 042 202 774
  • info@realinvest.al
Array ( [0] => Array ( [ID] => 18502 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 5 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1+ Verande tek Komuna e Parisit 103m2 me 1600Euro/m2! Apartmenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me punime shume cilesore te vitit 2019, me fasade te ventiluar dhe cilesi te larte ndertimi. Apartamenti ka pozicion jug lindje dhe ka nje hapesire te shfrytezueshme te organizuar ne nje ambient gatimi, nje sallon , nje dhome gjumi, nje tualet me dritare si dhe nje verande. Cmimi eshte 1600 Euro/m2 i diskutueshem! Per me shume detaje kontaktoni Tean +355695562905[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 24131 [GrossArea] => [LivingRooms] => 1 [Views] => 2 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1+ Verande tek Komuna e Parisit 103m2 me 1600Euro/m2![/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 8128cb28-ee7a-dcdd-70b2-bab22b2c3ef9 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 160000.00 [Address] => Komuna e Parisit [Reference] => 672 [CreateDate] => 2019-06-18 14:37:52 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [1] => Array ( [ID] => 18501 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - 7/4 Unaza e Re, Fabrika e Miellit, ish-Fusha e Avi [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1 , 123 m2 , 67650 euro ne Astir . Apartamenti ndodhet fare prane me rrugen kryesore dhe me drejtim Lindje -Perendim . Eshte ne nje pallat te viteve te fundit. I organizuar ne dy dhoma gjumi te medha si dhe nje soxhiorno me nje hapesire te bollshme . Ka dy koridore shpendares dhe dy banjo . Punimet jane cilesore. Ka nje ballkon te madh ne te cilin hyet nga te dy dhomat e gjumit. Cmimi eshte okazion me 550 euro m2 [/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 115.00000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 24121 [GrossArea] => 123.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 2 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1 , 123 m2 , 67650 euro ne Astir .[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 7958e2d4-a1c6-4bea-9ffb-95b29773cab3 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 67650.00 [Address] => Prane Bar Universal [Reference] => 671 [CreateDate] => 2019-06-18 13:29:31 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [2] => Array ( [ID] => 18500 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 3 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1+2 tualete , 105,68 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! Objekti ndodhet ne rrugen "Kongresi i Manastirit".Kompleksi ofron punime cilesore si fasada e ventiluar e cila mbron ndaj të gjitha kushteve të klimaterike,rregullon nivelin e lagështirës,izolim akustik etj.Apartamenti ndodhet ne katin e trete. Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi (njera me ballkon) ,1 dhome ndenje me ballkon + ambjent gatimi dhe 2 tualete.Ka nje siperfaqe prej 105.68 m2.Shitet me 800 euro m2 i diskutueshem.Punimet perfundojne ne Qershor te 2020.[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 24119 [GrossArea] => 105.68000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 0 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1+2 tualete , 105,68 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! [/SQ-AL] [Format] => .JPG [UID] => 7f8745f0-9e4f-5a00-f8cb-fd493d2792e3 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 84544.00 [Address] => Rruga Kongresi i Manastirit [Reference] => 670 [CreateDate] => 2019-06-18 13:23:46 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [3] => Array ( [ID] => 18499 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 3 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1, 96,02 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! Objekti ndodhet ne rrugen "Kongresi i Manastirit".Kompleksi ofron punime cilesore si fasada e ventiluar e cila mbron ndaj të gjitha kushteve të klimaterike,rregullon nivelin e lagështirës,izolim akustik etj.Apartamenti ndodhet ne katin e peste. Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje + ambjent gatimi dhe 1 tualet.Ka nje siperfaqe prej 96.02 m2.Shitet me 800 euro m2 i diskutueshem.Punimet perfundojne ne Qershor te 2020.[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 24115 [GrossArea] => 96.02000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 0 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 , 96,02 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! [/SQ-AL] [Format] => .JPG [UID] => 38f24422-3126-3494-f39f-3937dd5a46fc [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 76816.00 [Address] => Rruga Kongresi i Manastirit [Reference] => 669 [CreateDate] => 2019-06-18 13:21:13 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [4] => Array ( [ID] => 18498 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 3 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1+2 tualete , 102,81 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! Objekti ndodhet ne rrugen "Kongresi i Manastirit".Kompleksi ofron punime cilesore si fasada e ventiluar e cila mbron ndaj të gjitha kushteve të klimaterike,rregullon nivelin e lagështirës,izolim akustik etj.Apartamenti ndodhet ne katin e katert. Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje me ballkon + ambjent gatimi dhe 2 tualete.Ka nje siperfaqe prej 102,81 m2.Shitet me 800 euro m2 i diskutueshem.Punimet perfundojne ne Qershor te 2020.[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 24113 [GrossArea] => 102.81000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 0 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1+2 tualete , 102,81 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! [/SQ-AL] [Format] => .JPG [UID] => 5f77a0f1-91d4-1e81-5470-17c37bfcd5c1 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 82248.00 [Address] => Rruga Kongresi i Manastirit [Reference] => 668 [CreateDate] => 2019-06-18 13:17:37 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [5] => Array ( [ID] => 18497 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 3 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1 ,65,43 , m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! Objekti ndodhet ne rrugen "Kongresi i Manastirit".Kompleksi ofron punime cilesore si fasada e ventiluar e cila mbron ndaj të gjitha kushteve të klimaterike,rregullon nivelin e lagështirës,izolim akustik etj.Apartamenti ndodhet ne katin e trete. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 dhome gjumi qe lidhet me dhomen e ndenjes dhe 1 tualet.Ka nje siperfaqe prej 65,43 m2.Shitet me 800 euro m2 i diskutueshem.Punimet perfundojne ne Qershor te 2020.[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 24110 [GrossArea] => 65.43000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 0 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1 , 65,43 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! [/SQ-AL] [Format] => .JPG [UID] => f3a02a79-093e-07b6-d4ad-fb1233d209f0 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 52344.00 [Address] => Rruga Kongresi i Manastirit [Reference] => 667 [CreateDate] => 2019-06-18 13:14:07 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) )

Find Your Dream Home

What are you looking for?

Apartments

Apartments and residences of the size you want for rent and sale.

Office

Ready-made environments are suitable for office rental and sale.

Shop

Rental and sales premises for shops, restaurants, bars, and other services.

Commercial

  Businesses - sale and lease for business premises like kapanons, factories, large buildings, as well as sale of activities such as gyms, locales, call centers, barefoot equipment etc.

Blog

How to buy a home?

Determine the Budget This is a very important decision on buying a home after giving you a precise o

More

FOR WHEN A HOUSE HAVE BEEN CLOSED? ALBANIA-OTHER PLACES

Albania from the countries with the most expensive housing in the world for the time of its purchase

More

Will the apartment prices rise in 2019?

The main reason for the growth of the residential construction sector is the demand and urban plans

More

We help people and homes find each other

Find Home