• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me qera | Ambient biznesi ne Vasil Shanto 30m2, 250 euro!To rent

 

250.00 €
 • Area 30 m2
 • Rooms 1
 • Bathrooms 1

Description

Jepet me qera | Ambient biznesi ne Vasil Shanto 30m2, 250 euro! Ambienti ndodhet prane Keshit, dhe ka fasade xhami ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 30m2 dhe 1 tualet. Ambienti eshte shume i mirembajtur , me konditsioner. Zona i favorizon te gjitha llojet e bizneseve sepse ka akses dhe xhiro te konsiderueshme. Mund te perdoret si agjensi turistike, imobiliare, butik rrobash , zyra konsulencash etj. Per nje vizite ne prone telefononi 0697879563

Details

 • Reference : 574
 • Type : Business environment
 • Status : Available
 • Email : info@realinvest.al
 • Condition : Used
 • Location : Tiranë - Zona 5
 • Address :

Features

 • Bathroom (s) :1
 • Gross area :30
 • Net Area :30

Location