• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me qera ambient biznesi tek Komuna e Parisit 80m2 1200 Euro Buze Rruge!To rent

 

1200.00 €
 • Area --
 • Rooms --
 • Bathrooms 1

Description

Jepet me qera ambient biznesi tek Komuna e Parisit 80m2 1200 Euro Buze Rruge! Ambienti ka nje hapesire prej 80m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Eshte i pershtashem jo vetem per ambient zyrash, por edhe si klinike, parukeri estetike, apo edhe si agjensi, exchange, si dhe butik rrobash. Per nje vizite ne prone telefononi Tean +355695562905

Details

 • Reference : 673
 • Type : Business environment
 • Status : Available
 • Email : info@realinvest.al
 • Condition : Used
 • Location : Tiranë - Zona 5
 • Address : Komuna e Parisit

Features

 • Bathroom (s) :1
 • Gross area :80

Location

Similar Properties