• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me qera zyre 105m2 + dy garazhde tek Kontakti 500 Euro!To rent

 

500.00 €
 • Area --
 • Rooms --
 • Bathrooms --

Description

Jepet me qera zyre 105m2 + dy garazhde tek Kontakti 500 Euro! Ambientet e zyres kane nje hapesire prej 105m2 dhe dy tualete, si dhe nje verande prej 450m2. Zyra ndodhet ne katin e shtate brenda kompleksit Kontakt tek 21 Dhjetori. Brenda cmimit perfshihen edhe dy garazhde. Ambienti eshte ideal per tu perdorur per zyra konsulencash, call centera etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905

Details

 • Reference : 680
 • Type : Office / Practice
 • Status : Available
 • Email : info@realinvest.al
 • Condition : Used
 • Location : Tiranë - Zona 7
 • Address : 21 Dhjetori

Features

 • Gross area :105

Location

Similar Properties