• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me Qera| Apartament 3+1, 135 m2, 1200 euro, i arreduar ne Bllok!To rent

 

1200.00 €
 • Area --
 • Rooms 3
 • Bathrooms 2

Description

Jepet me Qera| Apartament 3+1, 135 m2, 1200 euro i arreduar ne Bllok! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor prane Whisky Bar. Apartamenti eshte me orientim Jug-Lindje dhe eshte i organizuar ne 1 sallon + ballkon, 3 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares dhe 2 tualete. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078

Details

 • Reference : 682
 • Type : Apartment
 • Status : Available
 • Email : info@realinvest.al
 • Condition : Used
 • Location : Tiranë - Zona 5
 • Address : Ish~Blloku

Features

 • Bathroom (s) :2
 • Living Room (s) :1
 • Gross area :135

Location

Similar Properties