• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet| Apartament 2+1, 110 m2, 65000 euro, me hipoteke ne Fresk!For sale

 

65000.00 €
 • Area --
 • Rooms 2
 • Bathrooms 1

Description

Shitet| Apartament 2+1, 110 m2, 65000 euro, me hipoteke ne Fresk! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Ndodhet ne nje kompleks te ri me punime shume cilesore . I organizuar ne : 1 sallon i bollshem + kuzhine me dritare, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares , 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078

Details

 • Reference : 689
 • Type : Apartment
 • Status : Available
 • Email : info@realinvest.al
 • Condition : New
 • Location : Tiranë - Zona 3
 • Address : Fresku

Features

 • Bathroom (s) :1
 • Living Room (s) :1
 • Gross area :110

Location

Similar Properties