• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet| apartament 3+1, 138 m2, 73000 euro me hipoteke ne Fresk!For sale

 

73000.00 €
 • Area --
 • Rooms 3
 • Bathrooms 2

Description

Shitet |apartament 3+1, 138 m2, 73000 euro me hipoteke ne Fresk! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallatite ri me ashensor. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe te mire organizuar. Pllakat, hidrosanitaret, dyert, dhe lyerjet jane te paperfunduar. Orientimi Jug-Perendim i jep apartamentit drite dhe pa lageshtire. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekore dhe eshte i organizuar ne : 1 sallon te bollshem, 3 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares , 2 tualete dhe nje ballkon te madh i cili te ofron nje pamje relaksuaese. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078

Details

 • Reference : 693
 • Type : Apartment
 • Status : Available
 • Email : info@realinvest.al
 • Condition : New
 • Location : Tiranë - Zona 3
 • Address : Fresku

Features

 • Bathroom (s) :2
 • Living Room (s) :1
 • Gross area :138

Location

Similar Properties