• 042 202 774
  • info@realinvest.al
Array ( [0] => Array ( [ID] => 18412 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 7 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 70m2, 55000 euro, me hipoteke, i arreduar te 21 Dhjetori! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati me tulla te kuqe. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte me orientim lindje-perendim dhe shitet pjeserisht i arreduar. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905 [/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 23603 [GrossArea] => 70.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 13 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 70m2, 55000 euro, me hipoteke, i arreduar te 21 Dhjetori![/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 23f9433f-7360-2646-3957-a27213d864ab [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 55000.00 [Address] => 21 Dhjetori [Reference] => 582 [CreateDate] => 2019-05-18 10:13:22 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [1] => Array ( [ID] => 18411 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 6 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 190m2, 85000 euro, me hipoteke, i arreduar ne Yzberisht! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 verande. Apartmenti ka dhe nje verande prej 100 m2 te shfrytezueshme per te ndertuar edhe dhoma te tjera, me hipoteke. Cmimi eshte okazion per metrat katrore te apartamentit me 450 Euro/metri. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate jo te fundit, te nje pallati te ri. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte me orientim jug -perendim dhe shitet pjeserisht i arreduar. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 83.00000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 23583 [GrossArea] => 190.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 10 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 190m2, 85000 euro, me hipoteke, i arreduar ne Yzberisht! [/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => aca46ffe-c697-76af-35ec-fc7213f55849 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 85000.00 [Address] => Yzberisht [Reference] => 581 [CreateDate] => 2019-05-16 13:50:09 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [2] => Array ( [ID] => 18410 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 7 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 95 m2, 69 350 euro, tek Golden Park ! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon + ambjent gatimi me ballkon , 1 dhome gjumi ,1 dhome gjumi femijesh, 1 koridor shperndares, 1 tualet. Zona ku ndodhet apartament eshte shume prane rrethrrotullimit tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate. Zona i ka te gjitha facilitetet si shkolla, supermarkete etj. Apartamenti eshte me orientim jug. Per nje vizite ne prone kontakto: +355 67 69 59 395[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 23575 [GrossArea] => 95.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 7 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 95 m2, me 730 euro/m2 , tek Golden Park ! [/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 3a8a3abf-d232-448f-b86a-6113b634d5a5 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 69350.00 [Address] => [Reference] => 580 [CreateDate] => 2019-05-16 13:31:02 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [3] => Array ( [ID] => 18408 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 7 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 110 m2, 75 000 euro, tek Golden Park ! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon + ambjent gatimi me ballkon , 1 dhome gjumi me ballkon, dhome gjumi femijesh me dritare, 1 koridor shperndares, 1 tualet me dritare. Zona ku ndodhet apartament eshte shume prane rrethrrotullimit tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert. Zona i ka te gjitha facilitetet si shkolla, supermarkete etj. Apartamenti ka mundesi blerje nepermjet Bankes Credins. Apartamenti eshte me orientim jug. Per nje vizite ne prone kontakto: +355 67 69 59 395 [/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 23561 [GrossArea] => 109.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 9 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 2+1, 110 m2, 75 000 euro, tek Golden Park ! [/SQ-AL] [Format] => .JPG [UID] => 0d57fd28-ed4f-2797-b3db-61dec326bb1d [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 75000.00 [Address] => [Reference] => 578 [CreateDate] => 2019-05-16 11:05:47 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [4] => Array ( [ID] => 18406 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 4 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 36000 euro, me hipoteke ne Allias! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues prane katrorit. Apartamenti eshte totalisht i rikonstrukturuar dhe i organizuar ne: 1 sallon+guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 koridor shperndares. Apartamenti ndodhet ne nje lagje komplet te rrethuar me gjelberim, ne nje pallat te mirembajtur dhe me orientim lindje. Preferohet vetem me leke Cash. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten :+355 69 37 41 078[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 23548 [GrossArea] => 55.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 58 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 36000 euro, me hipoteke ne Allias![/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => f7d364b5-5593-5800-6ab3-2c457a329d83 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 36000.00 [Address] => Allias [Reference] => 576 [CreateDate] => 2019-05-15 09:39:38 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) [5] => Array ( [ID] => 18405 [LocationIDName] => Tiranë - Tiranë - Zona 2 [RealestateStatusIDName] => Available [Description] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 3+1, 80 m2 , 81000 euro me hipoteke tek Rruga e Elbasanit ! Apartamenti ndodhet prane Mullirit te Vjeter ne katin e pare te nje pallati ekzistues. I organizuar ne: 2 dhoma gjumi , 1 sallon, 1 koridor shperndares dhe 1 tualet. Ka mundesi edhe per tu perdorur si biznes privat. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355693741078[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 3 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 23538 [GrossArea] => 80.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 46 [Name] => [SQ-AL]Shitet | Apartament 3+1, 80 m2 , 81000 euro me hipoteke tek Rruga e Elbasanit ![/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => d6a83ccd-022a-e762-bb2a-3a0a15b3bef1 [BusinessTypeIDName] => For sale [NatureTypeIDName] => Apartment [GPSLon] => 19.83064950000000 [GPSLat] => 41.32909890000000 [Price] => 81000.00 [Address] => Rruga e Elbasanit [Reference] => 575 [CreateDate] => 2019-05-14 13:06:41 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 ) )

Gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave

Çfare po kerkoni?

Apartamente

Apartamente dhe shtepi banimi te madhesise qe deshironi me qira dhe shitje .

Zyre

Ambientet e gatshme janë të përshtatshme për qira dhe shitje zyre.

Dyqan

Ambjente me qira dhe shitje per dyqane, ristorante, bar-e, dhe sherbime te tjera .

Komercial

 Biznese – shitje dhe qira per ambjente biznesi si kapanone, fabrika, godina te medha, gjithashtu shitje aktivitetesh si palestra, locale, call center, pajisje per robaqepsi  etj

Blog

Si te blej shtepi?

Përcaktoni buxhetin Kjo eshte vendimarrrje shume e rendesishme ne blerjen e shtepise pasi ju jep n

Me shume

PER SA KOHE BLIHET NJE SHTEPI? SHQIPERI-VENDE TE TJERA

Shqiperia nga vendet me banesat me te shtrenjta ne bote per kohen e blerjes se saj krahasuar me te a

Me shume

A do rriten çmimet e apartamenteve në 2019?

Arsyeja kryesore për rritjen e sektorit të ndërtimit rezidencial është kërkesa dhe planet urba

Me shume

Ne ndihmojmë njerëzit dhe shtëpitë të gjejnë njëri-tjetrin

Gjej shtepine