• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | apartament 2+1, 75m2, 57000 euro me hipoteke, te Medreseja!Shitje

 

57000.00 €
 • Siperfaqe 75 m2
 • Dhoma 2
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet | apartament 2+1, 75m2, 57000 euro me hipoteke,te Medreseja! Apartamenti ndodhet ne rrugen Ferrit Xhajko, prane shkolles se Medresese. I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet, 1 ballkon dhe nje kopesht i vogel. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 me shkalle te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona i ka te gjitha facilitet e jeteses, dhe apartamenti ka ndricim te mire natyral, me orientim lindje-perendim. Per me shume detaje kontaktoni Tean +355695562905

Detaje

 • Referim : 383
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 8
 • Adrese : Medreseja

Tipare

 • Siperfaqe totale :75
 • Siperfaqe neto :75

Vendodhja

Prona te ngjashme