• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 2+1, 80 m2, 57600 euro tek Rruga 5 Maji me hipoteke!Shitje

 

57600.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet | Apartament 2+1, 80 m2, 57600 euro tek Rruga 5 Maji me hipoteke! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane shkolles Tirana Jone, ne katin e 3. Orientimi lindje-perendim. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 soxhorno+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1ballkon dhe nje korridor shperndares. Shitet pjeserisht i mobiluar!

Detaje

 • Referim : 396
 • Llojet : Apartament
 • Status : Shitur
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 4
 • Adrese : 5 Maji

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :80
 • Siperfaqe neto :74

Vendodhja

Prona te ngjashme