• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Dyqan 25m2, 140000 euro, tek Rruga e Dibres !Shitje

 

140000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet --

Pershkrim

Shitet | Dyqan 25m2, 140000 euro, tek Rruga e Dibres ! Shitet ambient biznesi dyqan me siperfaqe 25m2 ne rrugen e Dibres. Ambienti eshte buze rruges kryesore me fasade, dhe eshte perdorur si tabacco shop, por edhe servis celularesh. Zona ka levizje dhe xhiro te konsiderueshme. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905

Detaje

 • Referim : 464
 • Llojet : Dyqan
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 11
 • Adrese : Rruga e Dibres

Tipare

 • Siperfaqe totale :25

Vendodhja