• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Ambient biznesi, 40m2, tek Rruga e Durresit, 90000 euro!Shitje

 

90000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet --

Pershkrim

Shitet | Ambient biznesi, 40m2, tek Rruga e Durresit, 90000 euro! Ambienti ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te aksesushme dhe me te preferuara te Tiranes. Ambienti mund te perdoret jo vetem si zyre, por edhe si dyqan pasi ndodhet ne rruge kryesore dhe ka nje xhiro te konsiderueshme. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905

Detaje

 • Referim : 470
 • Llojet : Dyqan
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 10
 • Adrese : Rruga e Durresit

Tipare

 • Siperfaqe totale :40

Vendodhja