• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Ambient biznesi, 50m2, 125000 euro, tek Rruga e Barrikadave!Shitje

 

125000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet --

Pershkrim

Shitet | Ambient biznesi, 50m2, 125000 euro, tek Rruga e Barrikadave! Ambienti ndodhet shume prane qendres se qytetit, tek rruga e Barrikadave dhe ka nje hapesire prej 50m2. Zona i favorizon te gjitha llojet e bizneseve, si zyre konsulencash, zyra avokatie, perkthimesh, klinika, butik etj. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905

Detaje

 • Referim : 472
 • Llojet : Dyqan
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 8
 • Adrese : Rruga e Barrikadave

Tipare

 • Siperfaqe totale :50

Vendodhja

Prona te ngjashme