• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me Qera | Ambient biznesi 30m2, 330 euro, tek Selvia !Qera

 

330.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet --

Pershkrim

Jepet me Qera | Ambient biznesi 30m2, 330 euro, tek Selvia ! Ambienti ndodhet shume prane qendres ne zonen e Selvise, nje zone e aksesueshme dhe me xhiro te konsiderueshme. Mund te perdoret per klinike, butik, parukeri, zyra konsulencash etj. Cmimi eshte okazion per zonen. Per me shume informacion kontaktoni Tean: +355695562905

Detaje

 • Referim : 498
 • Llojet : Dyqan
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 8
 • Adrese : Selvia

Tipare

 • Siperfaqe totale :30

Vendodhja

Prona te ngjashme