• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me Qera | Dyqan 30m2, 170 euro, tek Tregu Elektrik !Qera

 

170.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet --

Pershkrim

Jepet me Qera | Dyqan 30m2, 170 euro, tek Tregu Elektrik ! Ambienti ndodhet ne fillim te rruges, dhe eshte investim potencial per cfaredo lloj biznesi. Zona eshte shume e populluar dhe te jep mundesine e zhvillimit per cdo biznes te mundshem. Eshte i organizuar ne hapesire te shfrytezueshme prej 30m2, dhe mund te perdoret edhe pjesa e fasades ne rrugen kryesore, cka e favorizon. Cmimi eshte okazion per zonen. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean: +355695562905

Detaje

 • Referim : 540
 • Llojet : Dyqan rrobash
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 1
 • Adrese : Tregu Elektrik

Tipare

 • Siperfaqe totale :30

Vendodhja