• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me Qera | Ambient biznesi 60m2, 200 euro te Komuna e Parisit !Qera

 

200.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet --

Pershkrim

Jepet me Qera | Ambient biznesi 60m2, 200 euro te Komuna e Parisit ! Ambienti ndodhet shume prane Kristal Center dhe ka nje hapesire te shfrytezueshme prej 60m2. Eshte perdorur si butik rrobash, parukeri, por edhe market ushqimor. Ka akses me rrugen kryesore dhe favorizion cdo lloj biznesi, sepse zona ka levizje dhe xhiro te konsiderueshme te biznesit. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean: +355695562905

Detaje

 • Referim : 542
 • Llojet : Dyqan
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 5
 • Adrese : Komuna e Parisit

Tipare

 • Siperfaqe totale :60

Vendodhja

Prona te ngjashme