• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Ambient biznesi 65 m2, 84500 euro me hipoteke ne Ali DemShitje

 

84500.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet --

Pershkrim

Shitet | Ambient biznesi 65 m2, 84500 euro me hipoteke ne Ali Dem . Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Idriz Dullaku. Ambienti eshte i pa perdorur me pare dhe ndodhet ne nje lagje te popullur. I pershtatshem per cdo lloj bizensi sidomos per furre buke pasi nuk ka nje te till afer. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten: +355 0693741078

Detaje

 • Referim : 551
 • Llojet : Dyqan
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 1
 • Adrese : Ali Demi

Tipare

 • Siperfaqe totale :65

Vendodhja

Prona te ngjashme