• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me Qera | Apartament 1+1, 70 m2, i mobiluar, 250 Euro tek Shkolla e BaletitQera

 

250.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Jepet me Qera | Apartament 1+1, 70 m2, i mobiluar, 250 Euro tek Shkolla e Baletit ! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri 9 katesh, prane rruges kryesore. Organizohet ne: 1 soxhiorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 koridor shperndares, 1 ballkon dhe depo. Arredimi eshte cilesor me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Orientimi eshte jug-perendim. Per me shume detaje kontaktoni: +355 67 69 59 395

Detaje

 • Referim : 559
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 2
 • Adrese : Shkolla e Baletit

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :70

Vendodhja

Prona te ngjashme