• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me Qera | Apartament 1+1, 65 m2, me mobilim modern, 350 euro tek Pazari i ri!Qera

 

350.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Jepet me Qera | Apartament 1+1, 65 m2, me mobilim modern, 350 euro tek Pazari i ri! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri 7 katesh. Organizohet ne: 1 soxhiorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 koridor shperndares dhe 1 ballkon te madh. Arredimi eshte modern dhe cilesor. Per parkimin privat ka nje pagese ekstra me shumen 50 Euro. Per me shume detaje kontaktoni: +355 67 69 59 395

Detaje

 • Referim : 560
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë
 • Adrese : Pazari i Ri

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :65

Vendodhja

Prona te ngjashme