• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me Qera | Ambient biznesi 244m2, 600 euro tek Pediatria!Qera

 

600.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet --

Pershkrim

Jepet me Qera | Ambient biznesi 244m2, 600 euro tek Pediatria! Ambienti ka nje hapesire prej 244m2 te konsiderushme te shperndare ne dy kate dhe eshte i organizuar me ndarje hapesirash. Kati i dyte organizohet nga: 1 tualet dhe 3 ambiente te shfrytezueshme per zyra, gjithashtu edhe kati i trete eshte me te njejtin organizim. Ambientet mund te perdoren per cdo lloj biznesi, te tipit call center, klinika mjekesore, laboratore si dhe zyra konsulencash. Mund te jepen edhe te ndara vetem kati i dyte 144m2 me cmim 300 Euro! Per nje vizite ne prone Kontaktoni Tean: +35569556205

Detaje

 • Referim : 563
 • Llojet : Ambjent Biznesi
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 3
 • Adrese : Pediatria

Tipare

 • Siperfaqe totale :244

Vendodhja