• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Dyqan 82 m2 , 270 000 euro te rruga Bardhyl!Shitje

 

270000.00 €
 • Siperfaqe 82 m2
 • Dhoma 2
 • Tualetet 2

Pershkrim

Shitet | Dyqan 82 m2 , 270 000 euro te rruga Bardhyl! Dyqani eshte buze rruges kryesore dhe eshte ne nje zone mjaft te populluar si dhe me shume kalimtare duke qene se eshte dhe prane disa instutucioneve shteterore. Ne kete moment eshte i dhene me qera me nje qera mujore prej 130.000 leke. Per nje vizite ne prone kontakto Ardjanin: +355 69 91 97 957

Detaje

 • Referim : 568
 • Llojet : Dyqan
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - 3/1 Xhamlleku, Profarma, rruga Bardhyl, rruga Kong
 • Adrese : Rruga Bardhyl

Tipare

 • Tualet (e) :2
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :82
 • Siperfaqe neto :82

Vendodhja

Prona te ngjashme