• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 2+1, 90m2, 83000 euro, i arreduar me hipoteke ne Laprake!Shitje

 

83000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet | Apartament 2+1, 90m2, 83000 euro me hipoteke ne Laprake! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me tulla. Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 1 sallon i bollshem, 2 ballkone dhe 1 tualet. Apartamenti shitet i arreduar, me nje super mobilim dhe me kosto te larte. Ndodhet ne nje zone me akses ne rrugen kryesore , dhe shume te qete. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aniten :+355 0693741078

Detaje

 • Referim : 570
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 11
 • Adrese : Laprake

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :2
 • Siperfaqe totale :90

Vendodhja

Prona te ngjashme