• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 1+1, 60 m2, 43000 euro, me hipoteke ne Ali Dem !Shitje

 

43000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet | Apartament 1+1, 60 m2, 43000 euro, me hipoteke ne Ali Dem ! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me tulla te kuqe. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905

Detaje

 • Referim : 571
 • Llojet : Apartament
 • Status : Shitur
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 1
 • Adrese : Ali Dem

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :60

Vendodhja

Prona te ngjashme