• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me qera | Ambient biznesi ne Bllok 30m2, 250 euro!Qera

 

250.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet 1

Pershkrim

Jepet me qera | Ambient biznesi ne Bllok 30m2, 250 euro! Ambienti ndodhet prane fakultetit te Drejtesise, dhe ka fasade xhami ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 30m2 dhe 1 tualet, me parket. Zona i favorizon te gjitha llojet e bizneseve sepse ka akses dhe xhiro te konsiderueshme. Mund te perdoret si agjensi turistike, imobiliare, butik rrobash , zyra konsulencash etj. Per nje vizite ne prone telefononi Tean: +355695562905

Detaje

 • Referim : 572
 • Llojet : Ambjent Biznesi
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 5
 • Adrese : Bllok

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Siperfaqe totale :30

Vendodhja

Prona te ngjashme