• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me Qera | Apartament 2+1, 120 m2, i mobiluar, 500 euro tek Vasil Shanto !Qera

 

500.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 2

Pershkrim

Jepet me Qera | Apartament 2+1, 120 m2, i mobiluar, 500 euro tek Vasil Shanto ! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri prane Europianit. Organizohet ne: 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 koridor shperndares, 1 ballkon dhe depo. Arredimi eshte cilesor me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Orientimi eshte jug-perendim. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355 69 55 62 905

Detaje

 • Referim : 573
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 5
 • Adrese : Vasil Shanto

Tipare

 • Tualet (e) :2
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :120

Vendodhja

Prona te ngjashme