• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 3+1, 80 m2 , 81000 euro me hipoteke tek Rruga e Elbasanit !Shitje

 

81000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 3
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet | Apartament 3+1, 80 m2 , 81000 euro me hipoteke tek Rruga e Elbasanit ! Apartamenti ndodhet prane Mullirit te Vjeter ne katin e pare te nje pallati ekzistues. I organizuar ne: 2 dhoma gjumi , 1 sallon, 1 koridor shperndares dhe 1 tualet. Ka mundesi edhe per tu perdorur si biznes privat. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355693741078

Detaje

 • Referim : 575
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 2
 • Adrese : Rruga e Elbasanit

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :80

Vendodhja

Prona te ngjashme