• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 36000 euro, me hipoteke ne Allias!Shitje

 

36000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 36000 euro, me hipoteke ne Allias! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues prane katrorit. Apartamenti eshte totalisht i rikonstrukturuar dhe i organizuar ne: 1 sallon+guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 koridor shperndares. Apartamenti ndodhet ne nje lagje komplet te rrethuar me gjelberim, ne nje pallat te mirembajtur dhe me orientim lindje. Preferohet vetem me leke Cash. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten :+355 69 37 41 078

Detaje

 • Referim : 576
 • Llojet : Apartament
 • Status : Terhequr
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E rinovuar
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 4
 • Adrese : Allias

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :55

Vendodhja

Prona te ngjashme