• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 2+1, 100 m2 me hipoteke 65000 Euro ne Kombinat!Shitje

 

65000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 2

Pershkrim

Shitet | Apartament 2+1, 100 m2 me hipoteke 65000 Euro ne Kombinat! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte me orientim perendim dhe shitet i arreduar. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905

Detaje

 • Referim : 605
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 6
 • Adrese : Kombinat

Tipare

 • Tualet (e) :2
 • Dhoma e ndenjies :2
 • Siperfaqe totale :100

Vendodhja

Prona te ngjashme