• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 2+1, 110 m2, 75000 euro , i arreduar ne Yzberisht tek KMY!Shitje

 

75000.00 €
 • Siperfaqe 95 m2
 • Dhoma 2
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet | Apartament 2+1, 110 m2, 75000 euro , i arreduar ne Yzberisht tek KMY! Apartamenti eshte vetem pak metra larg KMY ne nje pallat shume cilesor me arredim shume modern. Gjithashtu shiten dhe 2 garazhe me vlere 15000 euro. Apartamernti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne : 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078

Detaje

 • Referim : 622
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 6
 • Adrese : Yzberisht

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :110
 • Siperfaqe neto :95

Vendodhja

Prona te ngjashme