• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me Qera | Ambient biznesi 75m2, 400 euro, afer Stadiumit Qemal Stafa!Qera

 

400.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet --

Pershkrim

Jepet me Qera | Ambient biznesi 75m2, 400 euro, afer Stadiumit Qemal Stafa! Ambienti ndodhet ne zonen afer stadiumit, dhe eshte i pershtatshem per zyre, lokal si dhe butik. Ambienti me pare eshte perdorur si lokal dhe ka te shfrytesueshme nje verande 25m2. Ka akses me rrugen kryesore dhe ka xhiro te konsiderueshme. Cmimi perfshin edhe tatimin ne burim. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905

Detaje

 • Referim : 624
 • Llojet : Dyqan
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 2
 • Adrese : Rruga e Elbasanit

Tipare

 • Siperfaqe totale :75

Vendodhja

Prona te ngjashme