• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me qera dyqan tek Vasil Shanto 30m2 600 Euro!Qera

 

600.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet 1

Pershkrim

Jepet me qera dyqan tek Vasil Shanto 30m2 600 Euro! Ambienti ndodhet ne qender dhe ne nje nga zonat me te mira ne Tirane.Ne rruge kryesore, prane fundit te myslym shyrit dhe ka shume levizjeje njerezish ne kembe. Ka nje hapesire prej 30m2 te shfrytezueshme dhe ka fasade ne rrugen kryesore. I pershtatshem per biznese te tipit butik, dyqan, agjensi etj. Cmimi perfshin tatimin ne burim. Per me shume detaje kontaktoni Tean +355695565905

Detaje

 • Referim : 634
 • Llojet : Dyqan
 • Status : E dhene me qira
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 5
 • Adrese : Vasil Shanto

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Siperfaqe totale :30

Vendodhja