• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me qera dyqan 60m2 tek Inxhineria 560 Euro!Qera

 

560.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet 1

Pershkrim

Jepet me qera dyqan 60m2 tek Inxhineria 560 Euro! Ambienti ndodhet ne rruge kryesore, shume prane fakultetit te Inxhinerise dhe ka fluks levizjeje te konsiderushme. Ka nje hapesire prej 60m2 te shfrytezueshme dhe ka fasade ne rrugen kryesore. I pershtatshem per biznese te tipit butik, dyqan, agjensi etj. Per me shume detaje kontaktoni Tean +355695565905

Detaje

 • Referim : 635
 • Llojet : Dyqan
 • Status : E dhene me qira
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 7
 • Adrese : Inxhineria e Ndertimit

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Siperfaqe totale :60

Vendodhja

Prona te ngjashme