• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me qera | Apartament 1+1 65m2, 300 euro, i arreduar ne M.Shyri!Qera

 

300.00 €
 • Siperfaqe 65 m2
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Jepet me qera|Apartament 1+1, 65 m2, 300 euro, i arreduar ne M.Shyri! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me shume facilitete prane dhe dalje te shpejte ne rrugen kryesore. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 1 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 1tualet dhe 1 ballkon. Per nje vizit ne prone kontaktoni 0697879563

Detaje

 • Referim : 640
 • Llojet : Apartament
 • Status : E dhene me qira
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 10
 • Adrese : M.Shyri

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :65
 • Siperfaqe neto :65

Vendodhja

Prona te ngjashme