• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 1+1, 81.5 m2, 940 euro\m2, tek rezidenca Ferra , mbi Maternitetin e Ri !Shitje

 

76610.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet | Apartament 1+1, 81.5 m2, 940 euro\m2, tek nje kompleks mbi Maternitetin e Ri ! Ndërtesa është dizenjuar me 2 kate parkim nëntokë, 1 kat për zhvillimin e njësive tregtare dhe 7 kate për apartamentet e banimit, me fasadë të ventiluar, vetrata cilesore qe sigurojne izolim termik dhe akustik.Ne cmim perfshihen muret me tulla termike,instalimet cilesore hidraulike dhe elektrike,dyert prej materialit te drurit tamburat,ashensoret e sigurt etj. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 koridor shperndares, 1 sallon i bollshem, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 verande. Me orientim nga lindja.Apartamenti ndodhet ne katin e trete. Per me shume informacion kontaktoni tek numri me poshte: +355 67 69 59 395.

Detaje

 • Referim : 649
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 3
 • Adrese : Materniteti i Ri

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :81.5

Vendodhja

Prona te ngjashme