• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 2+1, 109.3 m2, 940 euro\m2, tek Rezidenca Ferra, mbi Maternitetin e Ri !Shitje

 

102742.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 2

Pershkrim

Shitet | Apartament 2+1, 109.3 m2, 940 euro\m2, tek nje kompleks mbi Maternitetin e Ri ! Ndërtesa është dizenjuar me 2 kate parkim nëntokë, 1 kat për zhvillimin e njësive tregtare dhe 7 kate për apartamentet e banimit, me fasadë të ventiluar,vetrata cilesore qe sigurojne izolim termik dhe akustik.Ne cmim perfshihen muret me tulla termike,instalimet cilesore hidraulike dhe elektrike,dyert prej materialit te drurit tamburat,ashensoret e sigurt etj. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 koridor shperndares, 1 sallon i bollshem, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 verande. Me orientim nga lindja. Apartamenti ndodhet ne katin e trete. Per me shume informacion kontaktoni tek numri me poshte: +355 67 69 59 395.

Detaje

 • Referim : 651
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 3
 • Adrese : Materniteti i Ri

Tipare

 • Tualet (e) :2
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :109.3

Vendodhja

Prona te ngjashme