• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet apartament 2+1 95m2 me hipoteke i arreduar ne Misto Mame 58000 Euro !Shitje

 

58000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 95m2 me hipoteke i arreduar ne Misto Mame 58000Euro! Ndodhet ne zonen e Misto Mames ne rrugen Besim Alla ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne nje sallon , dy gjoma gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe nje nje ambient gatimi. Apartamenti ka punime cilesore me termoizolim dhe sistem kapot, ,vetrata cilesore qe sigurojne izolim termik dhe akustik. Apartamenti eshte i super arreduar. Ka tavan te varur me ndricim led,spote dhe abazhure. Eshte i shtruar me parket me mobilje moderne dhe elektroshtepiake shume te mira. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet totalisht i arreduar. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905

Detaje

 • Referim : 652
 • Llojet : Apartament
 • Status : Terhequr
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 6
 • Adrese : Misto Mame

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :95

Vendodhja

Prona te ngjashme