• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet apartament 2+1, 83 m2 , 55 000 Euro tek Vollga ne Durres!Shitje

 

55000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet apartament 2+1, 83 m2 , 55 000 Euro tek Vollga ne Durres! Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte tek Vollga ne Durres.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me tulla 6 katesh.Apartamenti ka nje hapesire totale 82.86 m2 ne total dhe eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje + ambjent gatimi,1 tualet dhe ballkon.Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar.

Detaje

 • Referim : 653
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Durres
 • Adrese : Vollga

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :82.86

Vendodhja

Prona te ngjashme