• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet| Apartament 1+1, 55 m2, me hipoteke , 36000 euro ne Allias!Shitje

 

36000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet| Apartament 1+1, 55 m2, me hipoteke , 36000 euro ne Allias! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues prane katrorit. Apartamenti eshte pjeserisht i restauruar dhe i organizuar ne: 1 sallon + aneks, 1 dhome gjumi, 1 ballkon , 1 koridor shperndares dhe 1 tualet. Aparatmenti eshte me orientim Jug-Perendim dhe disponon dokumneta te rregullta hipotekore. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078

Detaje

 • Referim : 654
 • Llojet : Apartament
 • Status : Shitur
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 4
 • Adrese : Allias

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :60

Vendodhja

Prona te ngjashme