• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me qera| Apartament 2+1, 130 m2, 400 euro, i arreduar tek Pazari i Ri!Qera

 

400.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 2
 • Tualetet 2

Pershkrim

Jepet me qera| Apartament 2+1, 130 m2, 400 euro tek Pazari i Ri! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 -te te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne 1 sallon i bollshem+ anseks, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti eshte shume i pershtatshem per familjare me te gjitha kushtet e nevojshe dhe shume prane qendres . Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078

Detaje

 • Referim : 655
 • Llojet : Apartament
 • Status : E dhene me qira
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 2
 • Adrese : Pazari i ri

Tipare

 • Tualet (e) :2
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :130

Vendodhja

Prona te ngjashme