• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me qera! Ambient biznesi 35 m2, 290 euro, mbrapa Ambasades Amerikane !Qera

 

290.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 1
 • Tualetet --

Pershkrim

Jepet me qera! Ambient biznesi 35 m2, 290 euro, mbrapa Ambasades Amerikane ! Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi pasi ndodhet ne rruge kryesore, dhe shume e frekuentuar. Ambienti jepet bosh. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355 06937414078

Detaje

 • Referim : 656
 • Llojet : Komercial
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 2
 • Adrese : Rruga e Elbasanit

Tipare

 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :35

Vendodhja

Prona te ngjashme