• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me Qera| Ambient biznesi 75 m2, 600 euro tek Myslym Shyri!Qera

 

600.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Jepet me Qera| Ambient biznesi 75 m2, 600 euro tek Myslym Shyri! Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Gjithashtu ka dhe nje garazh me vlere 50 euro. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte i pershtatshem per zyra avokatie, noteri, agjensi turistike, etj. Eshte i organizuar ne dy ambiente dhe recepsioni. Per nej vizit ne prone kontaktoni Aniten : 0693741078

Detaje

 • Referim : 657
 • Llojet : Ambjent Biznesi
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 10
 • Adrese : Myslym Shyri

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :75

Vendodhja

Prona te ngjashme