• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet apartament 1+1 , 64,4 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria!Shitje

 

51520.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 , 64,4 m2 ,tek nje kompleks i ri tek Pediatria! Objekti ndodhet ne rrugen "Kongresi i Manastirit".Kompleksi ofron punime cilesore si fasada e ventiluar e cila mbron ndaj të gjitha kushteve të klimaterike,rregullon nivelin e lagështirës,izolim akustik etj.Apartamenti ndodhet ne katin e katert. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 dhome gjumi me ballkon i cili lidhet me dhomen e ndenjes dhe 1 tualet.Ka nje siperfaqe prej 64,4 m2.Shitet me 800 euro m2 i diskutueshem.Punimet perfundojne ne Qershor te 2020.

Detaje

 • Referim : 666
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 3
 • Adrese : Rruga Kongresi i Manastirit

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :64.4

Vendodhja

Prona te ngjashme