• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me qera ambient biznesi tek Komuna e Parisit 80m2 1200 Euro Buze Rruge!Qera

 

1200.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet 1

Pershkrim

Jepet me qera ambient biznesi tek Komuna e Parisit 80m2 1200 Euro Buze Rruge! Ambienti ka nje hapesire prej 80m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Eshte i pershtashem jo vetem per ambient zyrash, por edhe si klinike, parukeri estetike, apo edhe si agjensi, exchange, si dhe butik rrobash. Per nje vizite ne prone telefononi Tean +355695562905

Detaje

 • Referim : 673
 • Llojet : Ambjent Biznesi
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 5
 • Adrese : Komuna e Parisit

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Siperfaqe totale :80

Vendodhja

Prona te ngjashme