• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Market 318 m2, 1500 euro/m2, me hipoteke ne Yzberisht!Shitje

 

477000.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet --

Pershkrim

Shitet | Market 318 m2, 1500 euro/m2, me hipoteke ne Yzberisht! Marketi eshte aktualisht ne gjendje pune dhe me kotrate 10 vjecare. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore prane nje kompleksi te ri pallatesh shume te populluar. Ambienti disponon certifikate te rregullt pronesie. Cmimi i diskutueshem. Per per me shume info kontaktoni Aniten : +355 693741078

Detaje

 • Referim : 674
 • Llojet : Komercial
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 6
 • Adrese : Yzberisht

Tipare

 • Siperfaqe totale :318

Vendodhja