• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet apartament 1+1, 71 m2, tek Rruga e Kosovareve!Shitje

 

127800.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma 1
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet apartament 1+1, 71 m2, tek Rruga e Kosovareve! Rezidenca ndodhet ne fund te rruges se Kosovareve prane Liqenit,me 11 kate banimi dhe 2 kate parkim nentoksor.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim (i 8 nga toka).Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje + llozh me pamje nga Liqeni i Tiranes,1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Orientimi eshte jug-perendim.Cmimi eshte 1800 euro i diskutueshem.

Detaje

 • Referim : 675
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 5
 • Adrese : Rruga e Kosovareve

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :71

Vendodhja

Prona te ngjashme