• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 2+1 , 105 m2 , 63000 eurto ne Astir .Shitje

 

63000.00 €
 • Siperfaqe 97 m2
 • Dhoma 2
 • Tualetet 1

Pershkrim

Shitet | Apartament 2+1 , 105 m2 , 63000 euro ne Astir . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te viteve te fundit dhe i pabanuar me pare . Punimet jane shume cilesore , dhe shume i mirembajtur dhe ne ambjentet e perbashketa . Eshte i organizuar ne nje soxhiorno te madhe si dhe dy dhoma gjumi dhe nje banjo , me orientim lindje-perendim .

Detaje

 • Referim : 676
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - 7/4 Unaza e Re, Fabrika e Miellit, ish-Fusha e Avi
 • Adrese : Prane kompleksit Molla

Tipare

 • Tualet (e) :1
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :105
 • Siperfaqe neto :97

Vendodhja

Prona te ngjashme