• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Shitet | Apartament 2+1 , 112 m2 , 67000 euro ne Astir .Shitje

 

67000.00 €
 • Siperfaqe 112 m2
 • Dhoma 2
 • Tualetet 2

Pershkrim

Shitet | Apartament 2+1 , 112 m2 , 67000 euro ne Astir . Eshte ne nje pallat te viteve te fundit me ashensor. I organizuar ne dy dhoma gjumi si dhe nje soxhiorno me nje hapesire goxha te bollshme . Ka dy koridore shpendares, nje ballkon dhe dy tualete . Punimet jane cilesore.

Detaje

 • Referim : 677
 • Llojet : Apartament
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E re
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 7
 • Adrese :

Tipare

 • Tualet (e) :2
 • Dhoma e ndenjies :1
 • Siperfaqe totale :112
 • Siperfaqe neto :112

Vendodhja

Prona te ngjashme