• 042 202 774
 • info@realinvest.al

Jepet me qera ambient biznesi 100m2 prane Fakultetit te Inxhinerise 650 Euro !Qera

 

650.00 €
 • Siperfaqe --
 • Dhoma --
 • Tualetet --

Pershkrim

Jepet me qera ambient biznesi 100m2 prane Fakultetit te Inxhinerise 650 Euro ! Ambienti ndodhet shume prane konvikteve te Inxhinerise se Ndertimit dhe ka nje hapesire te shfrytezueshme prej 100m2. Eshte perdorur me pare si bar kafe por eshte i pershtashem per cdo lloj aktviteti te tipit klinika, laboratore dentare, qendra estetike etj. Ambienti ka punime cilesore dhe ka fasade nga rruga, ndodhet ne katin e dyte me shkalle te nje ndertese te re. Per me shume detaje kontaktoni Tean +355695562905

Detaje

 • Referim : 678
 • Llojet : Ambjent Biznesi
 • Status : Aktive
 • Email : info@realinvest.al
 • Kusht : E perdorur
 • Vendodhja : Tiranë - Zona 7
 • Adrese : Fakulteti i Inxhinerise

Tipare

Vendodhja

Prona te ngjashme